Modern Asian Food

Markamız;

 

Sarıyer – Vadistanbul AVM (2018)

Beşiktaş – Akaretler (2019)

Üsküdar – Capitol AVM (2022)

Etiler – Akmerkez AVM (2023)

Üsküdar – Emaar Square AVM(2024)

ile şube sayısını 5’e çıkartarak Avrupa ve Anadolu yakasında büyümeye devam ediyor.

İlk etapta 15’i İstanbul’da olmak üzere şube sayısını 25’e çıkartmayı hedeflediğimiz Sushi&Spice’ta, taze tatlarla dolu menümüzdeki her yemek, misafirlerimizin beş duyusuna bayram ettirmek üzere özenle hazırlanmıştır.

En çok tercih edilen lezzetlerimiz arasında sushilerde Dinamit Karides Roll, California Roll, 20 parçalık set Cooked Mix öne çıkarken, yemek grubunda Etli Noodle, Deniz Mahsüllü Pilav, Karidesli Ramen, General TSO Tavuk ve Tatlı Ekşi Jumbo Karides ile Acılı Kalamar öne çıkıyor.

Tatlılarda Kızarmış Dondurma gibi klasik lezzetlerin dışında Nutella Sushi Roll gibi tatlı ve sushi ikilisini bir araya getiren örneklerimiz de bulunuyor.

Menümüzde vejetaryen alternatifleri de müşterilerimize sunuyor; sushilerde Veggie Roll, Kappa Maki Roll ve Avokado Maki Roll, Çin mutfağında Sebzeli Buharda Pilav, Sarımsaklı Brokoli, Thai mutfağında Vegetarian Rice Noodle, Pad Thai ve Thai Usulü Ananaslı Pilav gibi seçeneklerle farklı yemek seçimleri olan tüm misafirlerimizin beklentilerini karşılıyoruz.

Tüm bu lezzetlerin yanında ister Japon ve Çin birası çeşitlerini, ister damak tadınıza uygun şaraplarımızı, isterseniz de Yasemin Çiçeği ve Milk Oolong gibi yeşil çaylarımızı seçebilirsiniz.

WEB_SİTE_İCON_PNG

Vadistanbul AVM

12:00-22:00
WEB_SİTE_İCON_PNG

Akaretler

12:00-23:00
WEB_SİTE_İCON_PNG

Emaar Square AVM

12:00-22:00
WEB_SİTE_İCON_PNG

Capitol AVM

12:00-22:00
WEB_SİTE_İCON_PNG

Akmerkez AVM

12:00-22:00

 

Glocal bir marka olma hedefiyle kurulan Sushi&Spice’ta, ‘Modern Asian Food’ mottosu ile Çin ve Thai mutfaklarından uzak doğu lezzetlerini ve Japon mutfağının en sevilen üyelerinden Sushileri müşterilerimize sunuyoruz. Devamını Oku…

Galeri
İletişim

Copyright @ 2022 Sushi & Spice . Tüm Hakları Saklıdır. Design by ReArt